O mnie

Piotr Łabno

Zdjęcie Piotr ŁabnoWitam cię serdecznie na mojej stronie domowej. Z wykształcenia jestem inżynierem informatykiem, a właściwie magistrem. Z wyboru przedsiębiorcą i inwestorem. Jestem założycielem i współwłaścicielem firmy Famatech, która specjalizuje się w technologiach internetowych - tworzenie stron internetowych, ich pozycjonowanie/optymalizacja, a także outsourcing IT. Inwestuje głównie w mieszkania pod wynajem, choć posiadam też inne aktywa w swoim portfelu inwestycyjnym. Prowadzę także szkolenia z inwestowania w nieruchomości pod wynajem.

Należę do stowarzyszenia właścicieli nieruchomości na wynajem "Mieszkanicznik". Udzielam się także w klubie "Toastmasters", czyli organizacji, której celem jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania i przewodzenia.

Zdjęcie Piotr ŁabnoMoją wielką pasją jest zdobywanie wiedzy z wielu dziedzin życia, a w szczególności z tematyki rozwoju osobistego, finansów, biznesu i inwestowania. Nieodłącznym elementem zdobywania wiedzy jest jej wykorzystywanie. Nieustanne rozwijanie w sobie umiejętności menadżerskich, pracy z ludźmi, doskonalenie komunikacji pozwala mi na efektywniejsze wprowadzanie w życie kolejnych przedsięwzięć. Dzięki pracy nad umiejętnym zarządzaniem finansami i inwestowaniem osiągnąłem w 2015 roku wolność finansową.

Życie nie składa się wyłącznie z obowiązków, więc gdy tylko mogę, staram się aktywnie wypoczywać, dbać o kondycję i zdrowo się odżywiać - choć nie zawsze się to udaje:) Bardzo lubię biegać. Mam na swoim koncie setki biegów na różnych dystansach, a w tym półmaratony i zwieńczający pulę maraton. Uwielbiam pływanie do tego stopnia że najczęściej jestem pierwszy w wodzie i wychodzę jako ostatni. Mam także uprawnienia rapotownika WOPR. W zimę (choć nie tylko) można mnie znaleźć szusującego na nartach. Generalnie uważam, że poszukiwanie nowych doświadczeń jest jednym z najwspanialszych elementów naszego życia, więc staram się ciągle robić coś nowego. Koniecznie zerknij na moje przedsięwzięcia biznesowe, a także zapraszam do udziału w szkoleniach.
Moje ze szkolenia