Oddaj krew – dobro zawsze do nas wraca

Nigdy nie miałem okazji oddać krew. Jest to wspaniały gest, ponieważ krwi nie da się pozyskać w inny sposób. Tak się też stało że 13 czerwca wybrałem się do regionalnego centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Katowicach w tym właśnie celu. Tam dowiedziałem się że że 14 czerwca jest światowy dzień krwiodawcy. Niestety koniec końców pani doktor poprosiła mnie, abym doniósł zaświadczenia od laryngologa i dopiero wtedy będę mógł oddać krew. Tak się złożyło że 14 czerwca obchodzę swoje urodziny co natchnęło mnie do zrobienia czegoś więcej w tym kierunku. Wymyśliłem, więc akcję oddawania krwi i uhonorowania naszych krwiodawców w poniższym wątku. Razem możemy zrobić wiele dobrego, dlatego proszę cię o wysłanie tego linku do swoich znajomych. Niestety wtedy nie mogłem oddać krwi ze względów zdrowotnych. Teraz w końcu udało mi się oddać krew i muszę przyznać że nic strasznego:) Zachętach wszystkich, którzy mają jeszcze wątpliwości.

Jeżeli już kiedyś dawcą krwi to opisz swoje wrażenia poniżej w komentarzach, ewentualnie napisz o swoim planie zostania nim:)

Dzięki, jesteś naprawdę wielkim człowiekiem!

Zapisz się na newsletter

Informacje o nowych artykułach, wartościowe materiały i oferty specjalne prosto na Twój e-mail:


Znalazłeś wartość w treści? Podziel się ze znajomymi:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz ich użyć tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>