Rozwój osobisty - schody do sukcesu

Rozwój osobisty, czyli po schodach do celu

Strona powstała w celu przedstawienia zainteresowanym osobom sposobów i technik osiągania sukcesu we właściwie każdym aspekcie życia, gdyż przedstawione tutaj wartości są uniwersalne. Jednak należy zaznaczyć że mocno stawiamy na edukację finansową. Chcielibyśmy, aby inwestowanie w siebie stało się twoim hobby. Portal, a właściwie jego tematyka rozwoju osobistego po części uzupełnia, a nawet może zastąpić wiedzę szkolną. Dlaczego? Ponieważ szkoła niestety nie przygotowuje Cię do tego, jak radzić sobie w życiu. System szkolny, który funkcjonuje, nie został dostosowany do życia w XXI wieku. Czy w szkole nauczyli Cię, jak odnieść sukces w życiu? NIE! Sam/a zapewne wiele razy zastanawiałeś/aś się nad sensem uczenia się i tego, co z tej wiedzy wykorzystujesz w życiu codziennym. Uczyłeś (lub wciąż uczysz) się przede wszystkim tego, iż nie można popełniać błędów, a za ewentualne potknięcia byłeś karany (zła ocena). Byłeś/aś postrzegany/a tylko według jednego rodzaju inteligencji i często w szkołach została przypięta pewna łatka np. człowieka leniwego, a sam/a przecież wiesz, że jesteś wartościowym człowiekiem i czujesz, że coś w tym wszystkim jest nie tak, jak być powinno.Misja Portalu: Głównym celem portalu jest dostarczenie wiedzy, która pomoże Ci odnieść sukces w każdym aspekcie życia,a szczególnie w finansach. Może to być twoja nowa działalność gospodarcza, wspaniały rozwój dziecka czy jakikolwiek sukces w grze zwanej życiem. Ważne, aby pośród osób odwiedzających naszą stronę, zapanowała wszechobecna moda na sukces! Aby praca nad sobą była przyjemnością, a samo życie płynęło spokojnie i dostatnie! Głównymi elementami naszego sukcesu będą przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty, jednak nawet pracując na etacie, można dojść do momentu spełnienia i wszechogarniającego szczęścia. Skoro trafiłeś tutaj, oznacza to, iż drzemie w Tobie wielki potencjał, którego nie chcesz zmarnować. Nie da się osiągnąć nic znaczącego w jeden dzień, ale możesz w ciągu tego dnia pokonać kolejny schodek, który przybliży cię do ostatecznego celu.PAMIĘTAJ! To jest twoje życie, masz tylko jedno i nikt nie przeżyje go za Ciebie, nikt też lepiej nie zadba o nie, niż Ty sam! Już teraz zadbajmy wspólnie o jego jakość!Z treści zawartych na stronie dowiesz się między innymi:
 • Jak rozpocząć swoją drogę do sukcesu
 • Jak i gdzie zdobywać potrzebną wiedzę
 • Jak zadbać o swoje zdrowie, sprawność i kondycję fizyczną
 • Jak osiągać więcej przy mniejszym nakładzie pracy i energii
 • Jak poprawić swoje wyniki w każdym aspekcie życia
 • Jak znaleźć swoją prawdziwą drugą połówkę
 • Jak zdobyć dobrą pracę oraz jak awansować
 • Jak założyć i rozwijać biznes, aby osiągnął sukces
 • Jak i gdzie inwestować
 • Jak poprawić jakość swojego życia
Ze strony możesz korzystać na wiele sposobów:
 • Czytać artykuły i treści zawarte na portalu
 • Otrzymywać subskrypcje po zarejestrowaniu się
 • Dyskutować i zadawać pytania na forum
Są tysiące powodów i korzyści dla których warto poprawić jakość swojego życia. Zacznij działać już teraz – dołącz do subskrybcji, aby być na bieżąco.Z góry przepraszam wszystkie wspaniałe kobiety odwiedzające tę stronę za to, że faworyzuję kierowanie się bezpośrednio do mężczyzn. Argumentem przemawiającym za tym, iż odważyłem się tak postąpić, jest fakt, że jako piękniejsze i lepsze części naszego świata, łatwiej przyjdzie wam wybaczanie.Zachęcam do zapoznania się z artykułami na stronie i komentowania ich.

Warto przeczytać również „Jak osiągnąć sukces? 5 kroków„.

Zapisz się na newsletter

Informacje o nowych artykułach, wartościowe materiały i oferty specjalne prosto na Twój e-mail:


Znalazłeś wartość w treści? Podziel się ze znajomymi:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz ich użyć tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>