Cashflow Katowice

Klub Cashflow Katowice
 
Cashflow Katowice
   Celem naszego klubu jest w kameralnym gronie i w trakcie świetnej zabawy uczyć i rozwijać umiejętności z zakresu inteligencji finansowej. Zdobywamy wtedy solidne podstawy, które pomogą nam w przyszłości osiągnąć niezależność finansową. Wszystko jest wkomponowane w super zabawę podczas rozgrywki – emocje i dobra atmosfera gwarantowane!
 
   Klub z jednej strony daje możliwość rozgrywki dla osób, które nie posiadają własnej wersji gry cashflow. Z drugiej strony jest to też świetny sposób na spotkanie, dyskusję i wymianę poglądów z ludźmi, którzy myślą podobnie i dążą do niezależności finansowej. Dzięki tym ćwiczeniom znacznie lepiej poradzisz sobie z prawdziwymi wyzwaniami w realnym świecie. Dowiesz się jak osiągnąć sukces finansowy. Najlepsze w tym wszystkim jest to że do większości rozwiązań dojdziesz sam, a jak mówił Galileusz „Nie można nauczyć człowieka niczego, można tylko pomóc odnaleźć mu to w nim samym”. Już po pierwszym spotkaniu będziesz znacznie lepiej orientował się w zawiłym świecie finansów. Poczujesz większą pewność siebie i podstawy zarządzania pieniędzy będziesz miał w małym paluszku. Czy zastanawiałeś się, dlaczego tak niewielu ludzi na świecie ma zdecydowaną większość pieniędzy? Około 10% ludności świata posiada 90% ziemskiego majątku! Najwyższy czas znaleźć się na drodze ku tej nielicznej grupy.
 
   Robert Kiyosaki – twórca gry często mawia że miał dwóch ojców – biednego i bogatego. Jednym z nich był jego prawdziwy biologiczny ojciec, a drugim ojciec jego najlepszego kolegi z dzieciństwa – Michała. Ojciec Michała zwany bogatym ojcem, przekazywał obu chłopcom od dzieciństwa wiedzę finansową. Były to lekcje od prawdziwego mistrza, gdyż bogaty ojciec stał się najbogatszym człowiekiem w jego stanie. Bogaty ojciec nauczał jak rozwijać inteligencję finansową. Przekazał im także ogrom wiedzy dotyczącej inwestowania i budowania majątku. Po wielu latach pracy nad sobą i osiągnięciu wiele sukcesów finansowych Robert Kiyosaki postanowił podzielić się swoją wiedzą z ludźmi poprzez grę cashflow i jego publikacje edukacyjne. Pamiętaj:
 
  •  Bogaci pracują by się uczyć, biedni by zarabiać pieniądze – dlatego jak najszybciej zacznij pracować, by się uczyć. Gdy wejdziesz na drogę do sukcesu będziesz wyraźnie rozumiał tą zasadę. Wtedy wykorzystuj swoją wiedzę, aby budować wielki majątek.
  •  Pilnuj swego biznesu – praca dla kogoś to nie jest twój interes. Twoim interesem są takie biznesy i inwestycje, których beneficjentem jesteś ty sam. Musisz zdawać sobie sprawę z tego i pamiętać o tym chodząc do pracy dla kogoś innego.
  •  Kto płaci najwyższe podatki – co najmniej naiwne jest twierdzenie, że bogaci płacą wysokie podatki. Istnieje wiele sposobów obniżania przymusowej daniny dla państwa. Najwyższy czas je poznać i odwrócić na swoją korzyść tak, aby zachować jak największą część bogactwa dla siebie.
  •  Umiejętności i inteligencja finansowa – powinieneś opanować te zagadnienia, aby móc w pełni wykorzystać swój potencjał i już nigdy nie narzekać na brak pieniędzy. Osiągnięcie sukcesu finansowego jest łatwe, jeżeli ciągle się rozwijasz w tym kierunku!
  •  Praca za darmo – biedni ludzie pracują za pieniądze i pozostają biedni. Pracując za darmo tworzysz miejsca pracy, biznesy czy inwestycje, które dają znacznie większy zwrot niż praca na etacie. Dodatkowo pomagasz innym ludziom rozwiązując ich problemy lub po prostu dając zatrudnienie.
  •  Odrobić zadanie domowe – zanim znajdziesz się tam, gdzie udajesz się myślami już teraz, musisz najpierw zapracować sobie na to. Szereg zadań, jakie przed sobą postawisz, pomoże ci rozwiać wątpliwości w takich tematach: „Jak dobrze inwestować, gdzie szukać informacji, z kim współpracować”. Po prostu postaw pierwszy krok na drodze do sukcesu.
 

Uwaga – klub wstrzymał działalność, natomiast grę Cashflow możesz teraz wypożyczyć na LokPo.

Możesz też zagrać w podobną grę o edukacji finansowej. W dodatku grasz online: CashPlay – https://cash-play.net